Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups backup power supply ] mecz 216 produkty.
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Akumulator litowy Eco Mini Nieprzerwane zasilanie dla środowisk o temperaturze 40 °C
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
Zasilacz awaryjny UPS z falą sinusoidalną typu tower z materiałem ABS / metal do POS
| Aplikacja: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Niski hałas, napięcie prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Kompaktowy zasilacz AC/DC zapewniający stały prąd wyjściowy, idealny do ładowania akumulatorów i systemów zasilania awaryjnego
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Zasilacz awaryjny UPS do zastosowań przemysłowych zapewniający stabilną moc wyjściową i automatyczne autotesty do pracy urządzeń przemysłowych
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Wytrzymały mini zasilacz awaryjny DC UPS zapewniający stabilne wsparcie napięciowe dla urządzeń telekomunikacyjnych i zabezpieczających
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Zasilacz awaryjny DC UPS o kompaktowej konstrukcji i wielu napięciach wyjściowych spełniający wymagania systemów transportowych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

