Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups backup power supply ] mecz 216 produkty.
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Multi Output Mini DC Ups Bateria 5V 9V 12V Przenośne UPS-y do kamery IP i modemu
| Rodzaj: | online |
|---|---|
| FAZA: | Jednofazowy |
| Zakres napięcia: | 100-240Vac |
Multi Output G Tech UPS Bateria litowa o dużej pojemności Przenośna online do kamery IP
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS Wysokowydajny akumulator litowy UPS Przenośne urządzenia sieciowe do kamery IP, modemu, |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
System 20kVA Online Ups, zapasowy zasilacz UPS z wyświetlaczem LED / LCD
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
1000va 600w Offline UPS Standby, zmodyfikowany Mini UPS Sinusoida do laptopa
| Czas podtrzymania: | 20 minut na komputer |
|---|---|
| Warrenty:: | 2 lata |
| Kolor:: | Czarny |
Zmodyfikowany falownik Sine Wave G Tech UPS do samochodowego wyświetlacza LCD / LED
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyjście: | AC 220V |
| Wyświetlacz: | LCD/LED opcjonalnie |
500VA ~ 3KVA Line Interactive UPS Zmodyfikowane automatyczne ładowanie sinusoidalne z metalową plastikową obudową, 110 V / 120 V 220 V / 230 V / 240 V
| Ochrony: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| typu: | Line Interactive UPS |
| Fazy: | Jednofazowy |
Wyświetlacz LCD G Tech UPS High Frequency Online 1KVA Jednofazowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
| Nazwa produktu: | Ceny 10kva w internecie rosną |
|---|---|
| Rodzaj: | online |
| Waga: | Dostosowane |
Online G Tech UPS wysokiej częstotliwości trójfazowy 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz Dla biura
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE/ROSH |
| FAZA: | TRÓJFAZOWY |

