Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups backup power supply ] mecz 216 produkty.
Line Interactive G Tech Zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną 1KVA 5KVA
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|---|---|
| Nazwa handlowa | G-tech UPS |
Czas transferu 10ms PWM UPS Zasilanie 220V Jednostka rezerwowa 50Hz 60Hz
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
System zasilania rezerwowego o wysokiej częstotliwości 1kVA 10kVA z wyświetlaczem LCD
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Wyświetlacz: | LCD |
Ekonomiczny zasilacz awaryjny Mini DC 5Ah 100Ah
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
Home Backup Power Energy Storage System baterii litowej z inteligentnym BMS 48V 100Ah
| Okres gwarancji: | 10 lat |
|---|---|
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
| Użyj życia: | >10 lat |
30W ECO Mini DC UPS Nieprzerwany zasilacz Przesyłka / zwarcie / nadciśnienie / ochrona od odwrotnej polaryzacji 0C- 40C
| Moc wyjściowa: | 30 W |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Sterowany CPU PWM UPS 1KVA Zapasowy falownik do routerów PC i POS
| Fazy: | Trójfazowy |
|---|---|
| Ochrony: | Przepięcie |
| aplikacji: | Sieci |
Zasilacz awaryjny LCD 0 ms o wysokiej sprawności 95,5%.
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Nieprzerwane zasilanie online o niskiej częstotliwości Komunikacja RS232/USB/SNMP
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Efektywność: | 1 |
2000W przenośne zasilanie LiFePO4 z akumulatorem do dużych zajęć na zewnątrz
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | Około 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |

