Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups backup power supply ] mecz 216 produkty.
Bezprzerwowe źródło zasilania ECO Mini 100V-240V 2-3 godziny Czas ładowania
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
220 V PWM UPS Ciągły czas przełączania źródła zasilania poniżej 10 ms
| Pojemność baterii: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
Mocny UPS internetowy o wysokiej częstotliwości zapewniający wysoką zdolność przeciążenia i szybki czas reakcji zapewniający rezerwę zasilania w systemach awaryjnych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Długi okres użytkowania Zestaw baterii LiFePO4 Idealny do magazynowania energii słonecznej, systemów zasilania zapasowego i zastosowań w pojazdach elektrycznych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Line Interactive Offline 500VA 300W PWM UPS do zasilania awaryjnego w domu
| Kształt fali wyjściowej: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | G-Tech |
| Wyświetlacz: | LED/LCD opcjonalnie |
Ekonomiczny mini zasilacz bezprzerwowy 100 V-240 V z baterią o pojemności 5 Ah-100 Ah
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Ekonomiczne 100V-240V Mini bezprzerwowe urządzenie zasilające 5Ah-100Ah Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
UPS online wysokiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD i wyjściowym współczynnikiem mocy 1,0
| Efektywność: | ≥95,5% |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
Bezpieczny, stabilny akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12V, ładowalny, idealny do rowerów elektrycznych i elektronarzędzi
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

