Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Separator AGM 6AH UPS VRLA Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
| Terminal: | Terminal F1 / F2 |
Akumulator UPS Solar 12V 9ah Lifepo4 do magazynowania energii
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4). |
|---|---|
| Moc: | 12V 9ah |
| Typ Baterii: | Akumulator LiFePO4 |
100Vac 240Vac Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności Mini DC Power UPS
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V AC |
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |
Bateria litowa Mini DC UPS 2-3 godziny ładowania Mini bezprzerwowe źródło zasilania
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Typ Baterii: | Lit |
0 ℃ ~ + 40 ℃ Temperatura pracy Mini DC UPS 12W-60W Moc wyjściowa do monitora i WiFi
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lit |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
UPS 25,6v 100ah Regulowane akumulatory ołowiano-kwasowe Wskaźnik samoburku ≤ 3%
| Temperatura pracy: | -15℃~50℃ |
|---|---|
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
| napięcie: | 25,6 |
SL-series Line Interactive UPS Silence Function Pure Sine Wave Kompatybilny z generatorem
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | G-tech |
| Numer modelu | UPS interaktywny liniowo |
12V 9AH VRLA Bateria Wysokiej wydajności Niezawodna Długotrwała Bateria Do Interaktywnych UPS
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Użycie: | UPS, telekomunikacja, układ słoneczny |
| Uszczelniony typ: | Zapieczętowany |
DC UPS Baterie o wysokiej pojemności ołowiano-kwasową
| Czas dostawy: | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności: | Akredytywa, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
Moduł UPS wysokiej wydajności z funkcją zimnego uruchamiania Tryb ECO dla oszczędności energii
| Czas dostawy: | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności: | Akredytywa, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

