Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Akumulator 12V LiFePO4 do wymiany akumulatora VRLA 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah z niebieskim zębem
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Certyfikaty: | CE, RoHS, UL, UN38.3 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforowy o pojemności 200Ah
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, LCD) |
| Klasa: | A |
Kompaktny i lekki akumulator LiFePO4 12V 100AH 200AH Łatwa instalacja
| Packaging Details: | CARTON/WOODEN OR PLASTIC PALLET |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 5000/DAY |
Ekologiczny akumulator LiFePO4 do paneli słonecznych - zrównoważone rozwiązanie energetyczne
| Szczegóły pakowania: | Karton/drewniana lub plastikowa paleta |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 5000/dzień |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Aplikacja: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100ah |
| Życie rowerowe: | 6000 razy |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Typ: | LifePo4 |
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Woltaż: | 51,2 V. |
| Życie rowerowe: | > 10 lat |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kolor: | Fakultatywny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ baterii: | Zestaw akumulatorów LifePO4 51,2 V |

