Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Długi Mini DC UPS 100 V-240 V Przeciążenie/zwarcie/zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją ekonomiczne nieprzerwane
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
2-3 godziny ładowania Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment do monitora i WiFi
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Przeciążenie / Zwarcie / Ochrona przed nadmierną temperaturą / Odwrotną polaryzacją
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
20kva-600kva Modułowe włącza internetowe wysokiej częstotliwości dla instrumentów precyzyjnych
| Pojemność akumulatora: | 10-60 Ah |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
110V / 220V Offline PWM UPS Wyciszenie z ochroną akumulatora przed niskim napięciem
| Miejsce pochodzenia:: | Tworzywo sztuczne / metal |
|---|---|
| Guangdong:: | CHINY |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
Awaryjne źródło zasilania wysokiej częstotliwości Online zwiększa ochronę przed przeciążeniem o 10 kva
| Nazwa handlowa: | GTECH |
|---|---|
| Ochrona: | Ochrona przed przeładowaniem |
| Pojemność UPS: | 6KAV-10KVA |
10KVA Podwyższone zasilanie rezerwowe Jednofazowa czysta sinusoida bez baterii
| Nazwa produktu: | Ceny 10kva w internecie rosną |
|---|---|
| Rodzaj: | online |
| Waga: | Dostosowane |
GP33 10-300 kVA IGBT DSP Zasilacz awaryjny UPS online o niskiej częstotliwości
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | 10-300 kVA IGBT DSP Chip o niskiej częstotliwości Online UPS Zasilacz bezprzerwowy serii GP33 dla ce |
Systemy UPS 200 Ah AGM VRLA Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 200Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Około 62 kg |
Podwójnie uszczelniony akumulator 250 Ah UPS 12V VRLA Deep Cycle
| Pojemność: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V z głębokim cyklem, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją |

