Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Jednofazowy UPS z podwójną konwersją online o wysokiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Opcjonalny |
| Góra Way: | Typ wieży |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Mini DC UPS 100-240 V prądu przemiennego 5 V 9 V 12 V 15 V 24 V 48 V.
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zwiększenie napięcia wejściowego 100-240 Vac Zasilanie rezerwowe Bateria litowa o dużej pojemności 40dB Hałas
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Przenośny zasilacz litowy
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Line Interactive bezprzerwowy falownik sinusoidalny 600VA 5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Rack lub Tower |
| Faza: | Jednofazowy |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12,8 V 12 Ah z głębokim cyklem do wymiany systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 12AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-jonowy 12,8 V 24 Ah Safety E Bike do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 24AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Bezpieczny akumulator litowo-jonowy o pojemności 60 Ah 12,8 V do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 60Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Line Interactive Offline 500VA 300W PWM UPS do zasilania awaryjnego w domu
| Kształt fali wyjściowej: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | G-Tech |
| Wyświetlacz: | LED/LCD opcjonalnie |
Rack Type High Frequency Online UPS 10KVA Bezpieczne zasilanie z PF 1.0
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efektywność: | ≥95,5% |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |

