Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Pojemność baterii 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Częstotliwość: | 50/60HZ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
True Double Version 3 Phase 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS dla pomieszczeń komputerowych i przechowywania danych
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS z akumulatorem litowym True Double Version Standard 2U Rack Type
| Napięcie nominalne: | 220/230/240 V AC |
|---|---|
| Akumulator: | LIFEPO4 |
| Wejście generatora: | Wsparcie |
220V niskiej częstotliwości UPS online z przeciążeniem i ochroną przed zwarciem
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
Wskaźnik mocy 0,8 Linia interaktywna czysta fala sinus UPS 1KVA ~ 5KVA Typ wieży
| ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interaktywny UPS Do PC / bankomatu / terminala bankowego z PF 0.8
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| ochrona: | Przeciążenie, zwarcie, nadmierna temperatura |
| Częstotliwość wejściowa: | 45-65 Hz |
1000VA 600W Modyfikowana linia fal sinus interaktywny UPS, UPS dla komputerów
| Interfejs komunikacyjny: | USB, RS232 |
|---|---|
| Kształt fali wyjściowej: | PWM |
| Czas ładowania: | 4-6 godzin |
Jednofazowy zasilacz UPS G Tech z automatycznym systemem kontroli 2 lata gwarancji
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Czas transferu: | Typowe 2-6 ms, maks. 10 ms |
| Wyświetlacz: | LCD / LED |
1KVA ~ 5KVA Pełny sinusoidalny wzmacniacz typu wieżowego Sposób montażu Sposób podłączenia z zewnętrzną baterią
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Wysoce kompatybilny Mini DC UPS, zasilacz prądu stałego o dużej pojemności Bateria litowa
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |

