Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups power supply for home ] mecz 144 produkty.
Zasilacz awaryjny DC UPS o kompaktowej konstrukcji i wielu napięciach wyjściowych spełniający wymagania systemów transportowych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Kompaktowy zasilacz AC/DC zapewniający stały prąd wyjściowy, idealny do ładowania akumulatorów i systemów zasilania awaryjnego
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Akumulator litowy Eco Mini Nieprzerwane zasilanie dla środowisk o temperaturze 40 °C
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
Systemy zasilania nieprzerwanego, interaktywne UPS linii, służące do ochrony urządzeń przed przerwami w dostawie energii
| Czas dostawy: | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
30W ECO Mini DC UPS Nieprzerwany zasilacz Przesyłka / zwarcie / nadciśnienie / ochrona od odwrotnej polaryzacji 0C- 40C
| Moc wyjściowa: | 30 W |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Falownik sinusoidalny o mocy 1500 W, falownik słoneczny sinusoidalny 45–65 Hz
| Materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Efektywność: | >=96% (tryb AC) |
650VA Zmodyfikowany Sine Wave Line Interactive UPS, zasilacz UPS dla domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V AC lub 110/120 V AC |
|---|---|
| Aplikacja: | PC, router, procesor komunikacyjny POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD opcjonalnie |
1 Pc 12V UPS Offline Standby UPS do zasilania awaryjnego w domu
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa:: | G-Tech |
| Pokaz:: | LED / LCD opcjonalnie |
Jednofazowe systemy bezprzerwowego zasilania o wysokiej częstotliwości 1-10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowe 1-10Kva Online High Frequency Ups bezprzerwowe systemy zasilania |
|---|---|
| Kolor: | opcjonalny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Współczynnik mocy 12 A 1,0 Zasilacz UPS online o wysokiej częstotliwości 3 kVA
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |

