Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups power supply for home ] mecz 144 produkty.
Trójfazowy zasilacz UPS G Tech 70 Hz
| Wniosek: | Transport, biuro, medyczna sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Faza: | Trzy fazy w trzech fazach |
Interaktywny UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line do bezprzerwowego zasilania komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrony: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
Falownik PWM 300W do 3000W na urządzenia elektryczne
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 2 lata |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Automatyczny regulator napięcia Seria AVR, wyświetlacz LED / LCD Elektryczny stabilizator do sieci domowej
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-25 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Prawdziwie podwójna konwersja UPS online wysokiej częstotliwości z wyświetlaczem LED / LCD
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
UPS True Online Double Conversion, 3 kva Online UPS ze sterowaniem mikroprocesorem
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości online 6KVA typu tower z szerokim zakresem napięcia wejściowego
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Mount Way: | Typ wieży |

