Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups power supply for home ] mecz 144 produkty.
Line Interactive Symulowana sinusoida PWM UPS 600VA ~ 5000VA Do urządzeń domowych / biurowych / baz danych
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Przystępny dla użytkownika i trwały zestaw baterii LiFePO4 do przechowywania energii w domu
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | Około 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Home System magazynowania energii LW-10K Bateria LiFePO4
| Life Service: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor baterii: | Biały |
| Ochrona wnikania: | IP65 |
Home Backup Power Energy Storage System baterii litowej z inteligentnym BMS 48V 100Ah
| Okres gwarancji: | 10 lat |
|---|---|
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
| Użyj życia: | >10 lat |
Line Interactive Offline 500VA 300W PWM UPS do zasilania awaryjnego w domu
| Kształt fali wyjściowej: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | G-Tech |
| Wyświetlacz: | LED/LCD opcjonalnie |
Bezpieczny, stabilny akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12V, ładowalny, idealny do rowerów elektrycznych i elektronarzędzi
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
PTEC Online Podwójne konwersje jednofazowe UPS 1-10kva PF 1.0
| cechy produktu: | Wysoko częstotliwości wieży typu up |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Napięcie wyjściowe: | 220V/230V/240V |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Typ: | LifePo4 |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |

