Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups valve regulated rechargeable battery ] mecz 25 produkty.
Regulowany zaworem akumulator 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem 12V |
Niezawodna bateria ołowiano-kwasowa z zaworem regulowanym, bateria o głębokim cyklu 12V serii VP
| Materiał: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15℃~50℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności
| Napięcie: | 2V, 6V. 2 V, 6 V. 12V 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem z akumulatorem kwasowo-ołowiowym o dużej pojemności d |
| Podanie: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
Podwójnie uszczelniony akumulator 250 Ah UPS 12V VRLA Deep Cycle
| Pojemność: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V z głębokim cyklem, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją |
Akumulator kwasowo-ołowiowy do wielokrotnego ładowania z końcówkami F1 do systemów UPS
| Napięcie: | 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy z zaciskami F1 6 V Do systemów UPS, akumulator kwasowo-ołow |
| Gwarancja: | 1 rok |
Terminal F1 / F2 12v 9ah VRLA regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
12V akumulator ołowiano-kwasowy regulowany zaworem dla systemu słonecznego 9Ah Pojemność 20h-prędkość do 1,75V na ogniwo 25 C
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 9ah z regulowanym zaworem do systemu Ups
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | approx. około. 2.5kg 2,5 kg |

