Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups valve regulated rechargeable battery ] mecz 25 produkty.
Akumulator żelowy z głębokim cyklem 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | 12V150Ah uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy o głębokim cyklu, regulowany zaworem, akumulator k |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |
12V 7Ah VRLA regulowany akumulator ołowiano-kwasowy
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
|---|---|
| Pojemność: | 7 Ah |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA 330 * 172 * 214 mm do przemysłowego użytku domowego
| Aplikacja: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
|---|---|
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
| Waga: | 31kg |
Rekombinowany wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy Maksymalny prąd rozładowania 300 A
| Typ terminala: | Gwintowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |

