Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups valve regulated rechargeable battery ] mecz 25 produkty.
25.6v System słoneczny z podłączonym do systemu zaworu akumulatorem 100 Ah
| napięcie: | 25,6 |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
2.05kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.05kg weight 12v sealed valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
OEM Bezobsługowy materiał obudowy ABS Zawór naładowalny regulowany bateria ołowiano-kwasowa dla długotrwałego działania UPS
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem UPS o maksymalnym prądzie rozładowania 300A
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 300A |
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
Korzystanie z ulepszonego separatora AGM uszczelnionego akumulatora kwasowo-ołowiowego
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
300a Vrla Regulowana bateria ołowiano-kwasowa dla systemu telekomunikacyjnego / systemu słonecznego / UPS
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Typ terminala: | Gwintowane |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA |
Głęboki cykl układu słonecznego 12v 9ah Akumulator Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9ah |
| Napięcie: | 12V |

