Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ efficiency high frequency ups ] mecz 139 produkty.
Metalowa / plastikowa obudowa Interaktywny zasilacz UPS Pure Sine Wave Line 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Linia zasilania biurowego - interaktywny UPS 2000VA 1200W z ochroną przed nadciśnieniem i napięciem wejściowym 220V
| Wyświetlacz: | LED/LCD |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Hałas: | mniej niż 40dB |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
True Double Version 3 Phase 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS dla pomieszczeń komputerowych i przechowywania danych
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Line-Interactive UPS 400-2000va (plastik) 3000va (mental) do zasilania awaryjnego w biurze
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS z akumulatorem litowym True Double Version Standard 2U Rack Type
| Napięcie nominalne: | 220/230/240 V AC |
|---|---|
| Akumulator: | LIFEPO4 |
| Wejście generatora: | Wsparcie |
Prawdziwa podwójna wersja typu rack 6KVA/10KVA UPS online z baterią litową
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Pojemność baterii 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Częstotliwość: | 50/60HZ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |

