Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ mini ups 24v ] mecz 51 produkty.
ECO Mini zasilacz awaryjny 100V-240V 2-3 godziny ładowania
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz UPS o mocy 60 W 120 W DC Poziom hałasu 40 dB Dla monitora DVR Router Kamera internetowa VoIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Wysoka kompatybilność 40dB Mini DC UPS o dużej pojemności baterii litowej
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Materiał: | Plastik/metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Ekonomiczny moduł zasilania awaryjnego Mini DC UPS 5Ah-100Ah 100V-240V
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Ekonomiczny zasilacz awaryjny Mini DC 5Ah 100Ah
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
ECO Mini Bezprzerwowy System Zasilania 100V-240V 5Ah-100Ah
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
Ekonomiczne 100V-240V Mini bezprzerwowe urządzenie zasilające 5Ah-100Ah Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |

