Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ mini ups 24v ] mecz 51 produkty.
100Vac 240Vac Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności Mini DC Power UPS
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V AC |
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |
Niski hałas, napięcie prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 100-240Vac ECO POE 12W Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | UPS z serii ECO Mini DC 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe UPS o dużej pojemności z akumulato |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Multi Output Mini DC Ups Bateria 5V 9V 12V Przenośne UPS-y do kamery IP i modemu
| Rodzaj: | online |
|---|---|
| FAZA: | Jednofazowy |
| Zakres napięcia: | 100-240Vac |
Multi Output G Tech UPS Bateria litowa o dużej pojemności Przenośna online do kamery IP
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS Wysokowydajny akumulator litowy UPS Przenośne urządzenia sieciowe do kamery IP, modemu, |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
Zasilacz UPS z baterią litową 240Vac 12W 6600mAh z POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zasilacz UPS z baterią litową POE ECO 100-240Vac DC 8800mAh
| Nazwa produktu: | UPS z serii ECO Mini DC 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe UPS o dużej pojemności z akumulato |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria litowa 100-240Vac DC Mini DC UPS 12V 18W Z POE i USB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS 240Vac
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS, czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Przenośny zasilacz litowy
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |

