Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ mini ups 24v ] mecz 51 produkty.
Przenośny zasilacz UPS Mini DC o mocy 18 W z baterią litową 8000 mAh LifeP04
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40dB |
Przenośny ECO Mini DC UPS 60W 120W 12V 7 / 9AHAH AGM Bateria do routera CCTV POE Smart Phone z wyjściem 6PCS 12vdc
| Miejsce pochodzenia:: | CHINY |
|---|---|
| Ochrona:: | Zwarcie |
| Napięcie wyjściowe: | 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 24 V / 48 V. |
2-3 godziny ładowania Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment do monitora i WiFi
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Przeciążenie / Zwarcie / Ochrona przed nadmierną temperaturą / Odwrotną polaryzacją
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
0 ℃ ~ + 40 ℃ Temperatura pracy Mini DC UPS 12W-60W Moc wyjściowa do monitora i WiFi
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lit |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Wysoce kompatybilny Mini DC UPS, zasilacz prądu stałego o dużej pojemności Bateria litowa
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |
Zwiększenie napięcia wejściowego 100-240 Vac Zasilanie rezerwowe Bateria litowa o dużej pojemności 40dB Hałas
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zasilanie 100–240 V prądu stałego Zasilanie Bateria litowa o dużej pojemności 0 ms Czas transferu Trwały
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Wysoka kompatybilność Mini DC UPS 60 W 120 W 40dB Hałas z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |

