Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ mini ups 24v ] mecz 51 produkty.
Ekonomiczny 100Ah Mini UPS Bezprzerwowe zasilanie awaryjne z przeciążeniem / zwarciem / nadmierną temperaturą / zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
Ekonomiczny mini zasilacz bezprzerwowy 100 V-240 V z baterią o pojemności 5 Ah-100 Ah
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Mini DC UPS z zabezpieczeniem napięcia ładowania 100 V-240 V przed przeciążeniem/zwarciem/nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją długa żywotność
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Modem Router 12W POE LiFePO4 Akumulator Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria LiFePO4 Mini DC UPS 100-240Vac Wejście 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla modemu, routera, CC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |
Akumulator LiFePO4 100W 12000 mAh Mini DC z POE
| Nazwa produktu: | 100-240Vac DC LiFePO4 Bateria UPS Mini DC UPS z POE i USB 100W 12000 mAh Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Mini UPS DC z baterią litową dla routera 18W 30W
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Ochrona: | Nadmierne napięcie, przeciążenie |
| Gwarancja: | 1 rok |
Mini UPS DC z baterią litową dla routera 18W 30W
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Ochrona: | Nadmierne napięcie, przeciążenie |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wytrzymały mini UPS DC z długotrwałym zasilaniem awaryjnym z baterii, zapewniający stabilne zasilanie sprzętu medycznego i aparatury
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Bezprzerwowy zasilacz serii ECO 100-240Vac Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zatwierdzenie CE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
12v 18w Mini DC UPS Ochrona przed przeciążeniem baterii litowej z POE USB
| Nazwa produktu: | Zasilacze Mini Dc 12v 18w z POE i USB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |

