Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ overload protection mini dc ups ] mecz 55 produkty.
Przenośny zasilacz UPS Mini DC o mocy 18 W z baterią litową 8000 mAh LifeP04
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40dB |
12v 18w Mini DC UPS Ochrona przed przeciążeniem baterii litowej z POE USB
| Nazwa produktu: | Zasilacze Mini Dc 12v 18w z POE i USB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |
Modem Router 12W POE LiFePO4 Akumulator Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria LiFePO4 Mini DC UPS 100-240Vac Wejście 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla modemu, routera, CC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |
Długi Mini DC UPS 100 V-240 V Przeciążenie/zwarcie/zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją ekonomiczne nieprzerwane
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Bateria 0 ℃ ~ + 40 ℃ Temperatura pracy
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Long Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini bezprzerwowe źródło zasilania
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Bateria litowa Mini DC UPS 2-3 godziny ładowania Mini bezprzerwowe źródło zasilania
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Typ Baterii: | Lit |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Mini DC UPS 100-240 V prądu przemiennego 5 V 9 V 12 V 15 V 24 V 48 V.
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
2-3 godziny ładowania Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment do monitora i WiFi
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |

