Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ overload protection mini dc ups ] mecz 55 produkty.
ECO Mini bezprzerwowy zasilacz UPS DC z baterią litową
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
Akumulator litowo-jonowy 12 V 30 W 6600 mAh Przenośny zasilacz DC
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zasilacz wejściowy DC 100-240Vac Mini DC 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla routera CCTV POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
UPS z serii ECO Mini DC 100-240 V prądu przemiennego z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym przed przeciążeniem
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Bezprzerwowy zasilacz serii ECO 100-240Vac Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zatwierdzenie CE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zasilacz UPS z baterią litową POE ECO 100-240Vac DC 8800mAh
| Nazwa produktu: | UPS z serii ECO Mini DC 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe UPS o dużej pojemności z akumulato |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem ekonomicznej mini elektrowni bezprzerwowej 12W-60W
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
| Typ Baterii: | Lit |
Bateria litowa ECO Mini Uninterruptible Power Source 12W-60W DC UPS
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
100Vac 240Vac Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności Mini DC Power UPS
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V AC |
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |

