Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ overload protection mini dc ups ] mecz 55 produkty.
30W ECO Mini DC UPS Nieprzerwany zasilacz Przesyłka / zwarcie / nadciśnienie / ochrona od odwrotnej polaryzacji 0C- 40C
| Moc wyjściowa: | 30 W |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
12W-60W Mini DC UPS Przeciążenie / Zwarcie / Ochrona przed nadmierną temperaturą / Odwrotną polaryzacją
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Seria ECO Mini DC UPS 100-240Vac z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym LiFePO4 w zestawie
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Długi Mini DC UPS 100V-240V Ekonomiczny bezprzerwowy sprzęt zasilający
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Mini DC UPS z zabezpieczeniem napięcia ładowania 100 V-240 V przed przeciążeniem/zwarciem/nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją długa żywotność
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Ekonomiczny moduł zasilania awaryjnego Mini DC UPS 5Ah-100Ah 100V-240V
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Akumulator LiFePO4 100W 12000 mAh Mini DC z POE
| Nazwa produktu: | 100-240Vac DC LiFePO4 Bateria UPS Mini DC UPS z POE i USB 100W 12000 mAh Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |

