Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ overload protection mini dc ups ] mecz 55 produkty.
ECO Mini zasilacz awaryjny 100V-240V 2-3 godziny ładowania
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Zwiększenie napięcia wejściowego 100-240 Vac Zasilanie rezerwowe Bateria litowa o dużej pojemności 40dB Hałas
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Przenośny zasilacz litowy
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
7AH/9AH/12AH/18AH Pojemność akumulatora Modularny typ UPS 220V PWM UPS
| Pojemność akumulatora: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Czas transferu: | ≤10 ms |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
Zasilanie 100–240 V prądu stałego Zasilanie Bateria litowa o dużej pojemności 0 ms Czas transferu Trwały
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |

