Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ powerful lfp battery pack ] mecz 58 produkty.
Akumulator LiFePO4 z 3-letnią gwarancją 5000 cykli życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Mieszkaniowy akumulator litowo-jonowy LiFePO4 48V 100AH
| Aplikacja: | magazynowanie energii słonecznej, RV, Marine, wózek golfowy |
|---|---|
| Pojemność: | 5120 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 cykli |
Akumulator LiFePO4 100 Ah z 3-letnią gwarancją i maksymalnym prądem ładowania 100 A
| Energia: | 4800 Wh |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator LiFePO4 24V / 48V100Ah z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
36V 100Ah Litium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart Bateria LFP
| Maksymalny prąd ładowania: | 60A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 36V/48V/72V |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Akumulator Lifepo4 48 V 100 Ah (5 kWh).
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Standardowy wyświetlacz Bluetooth LiFePO4 z akumulatorem z wydajnością i bez sieci
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Rodzaj: | LIFEPO4 |
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |

