Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ powerful lfp battery pack ] mecz 58 produkty.
Akumulator 1200WH LiFePO4 Wysoka pojemność energetyczna do długotrwałego użytkowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
lekki akumulator 12V 100Ah LiFePO4 z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Energia: | 1200 Wh |
12V24V48V LiFePO4 pakiet baterii 600*460*457mm klasy A do zasilania zapasowego
| Rozmiar baterii: | Standardowy/Niestandardowy |
|---|---|
| Gęstość energii: | / |
| Wymiar: | 600*460*457mm |
Akumulator litowy LiFePO4 100 Ah z inteligentnym systemem BMS
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kolor: | Fakultatywny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ baterii: | Zestaw akumulatorów LifePO4 51,2 V |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah Zacisk M6
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Pojemność: | 100 Ah |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Typ: | LifePo4 |

