Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ powerful lfp battery pack ] mecz 58 produkty.
100Ah Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100A Maksymalny prąd ładowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforowy o pojemności 200Ah
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, LCD) |
| Klasa: | A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
Zwiększ potencjał energetyczny dzięki LiFePO4-baterii klasy A i optymalnej wadze baterii
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Waga baterii: | / |
6kw Elektrownia słoneczna Power Inverter z akumulatorem LiFePO4
| Nazwa produktu: | Elektrownia słoneczna, falownik solarny z baterią LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | AGD, magazynowanie energii, system zasilania energią słoneczną |
| Moc znamionowa: | 4kw/6kw |
Akumulator LiFePO4 100 Ah 5000 cykli życia 3 lata gwarancji
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 Ah LiFePO4 3000 razy cykl życia
| Napięcie wyjściowe: | 12 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Cykl życiowy: | 3000 RAZY |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Aplikacja: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100ah |
| Życie rowerowe: | 6000 razy |

