Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ powerful lfp battery pack ] mecz 58 produkty.
Długotrwały i wydajny zestaw akumulatorów LFP z 12V24V48V do przechowywania energii w domu
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
Akumulator 12V 100AH LFP 5000 cykli życia niezawodny i trwały
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4 |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Akumulator LiFePO4 100A Maksymalny prąd ładowania 5000 razy cykl życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Gwarancja: | 3 lata |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Czarny akumulator Lifepo4 24v 100ah akumulator litowo-jonowy
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Pakiet akumulatorów lifepo4 24v |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah LiFePO4
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator Lifepo4 48V 100AH, Dostawcy akumulatorów Lifepo4
| Kolor: | opcjonalny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Akumulator Lifepo4 48 V |
Sprzedam akumulator LiFePO4 o pojemności 100Ah
| Napięcie: | 3,2 V |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |

