Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit online ups ] mecz 81 produkty.
Wysoka częstotliwość Online UPS 1.0 Wyjściowy współczynnik mocy Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem/niskim napięciem baterii
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Wyświetlacz: | LCD |
Zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną i interfejsem komunikacyjnym RS232/USB/SNMP
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 0,9 |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
220V niskiej częstotliwości UPS online z przeciążeniem i ochroną przed zwarciem
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
Zasilanie UPS 220 V o niskiej częstotliwości 3 fazy
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Jednofazowy UPS 1kva 10kva o wysokiej częstotliwości Power Guard UPS
| Nazwa produktu: | Jednofazowy UPS online, 1kva do 10kva Online UPS wysokiej częstotliwości, doładowania online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
Wysoka częstotliwość 0 ms Czas transferu Wyświetlacz LCD Online UPS
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Wyświetlacz LCD Wysoka częstotliwość Online UPS Bezpieczna moc 1kVA-10kVA z wyjściowym współczynnikiem mocy 1,0
| Efektywność: | ≥95,5% |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
RS232 IGBT 10Kva Zasilacz online o wysokiej częstotliwości
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS IGBT online, zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości od 1 kva do 10 kva, zasilacz UPS o |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |

