Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit online ups ] mecz 81 produkty.
G Tech UPS Online Bezprzerwowe zasilanie jednofazowe z podwójną konwersją
| Mount Way: | Ranga |
|---|---|
| Materiał: | ABS/metal |
| Kolor: | Czarny |
Wyświetlacz LED / LCD o wysokiej częstotliwości online 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Sprawność 95% Modułowy zasilacz ciągły Równoległy do 8 jednostek Częstotliwość 50/60 Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Bezprzerwowe zasilanie o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Wyświetlacz: | LCD |
Zasilacz bezprzerwowy o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną z ochroną przed przeciążeniem
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
System zasilania rezerwowego o wysokiej częstotliwości 1kVA 10kVA z wyświetlaczem LCD
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Wyświetlacz: | LCD |
Zasilacz awaryjny LCD 0 ms o wysokiej sprawności 95,5%.
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Wysokowydajne źródło zasilania awaryjnego o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Wyświetlacz LCD LED Regulator napięcia AVR o wilgotności względnej ≤95%
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
|---|---|
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
| Napięcie wejściowe: | 380V-480V |
Pojedynczy trójfazowy automatyczny regulator napięcia serii AVR 50 Hz 60 Hz
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy/Trójfazowy |
| Wyświetlacz: | LCD/LED |

