Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit online ups ] mecz 81 produkty.
Jednofazowe zasilanie sieciowe o wysokiej częstotliwości 1kva 10Kva w trybie online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy zasilacz UPS online, zasilacze UPS o wysokiej częstotliwości od 1 kVA do 10 kVA, domowe |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Nieprzerwane zasilanie online o niskiej częstotliwości Komunikacja RS232/USB/SNMP
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Efektywność: | 1 |
1.5KVA 24VDC Online interaktywny zasilacz UPS 45-65Hz do sieci komputerowej
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Zwarcie, przeładowanie akumulatora, przeładowanie, przeciążenie |
| waga: | 4,8–17,3 kg |
Multi Output G Tech UPS Bateria litowa o dużej pojemności Przenośna online do kamery IP
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS Wysokowydajny akumulator litowy UPS Przenośne urządzenia sieciowe do kamery IP, modemu, |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
Bezprzerwowy system zasilania o wysokiej częstotliwości 10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Mount Way: | Typ wieży |
Czysta fala sinusoidalna jednofazowa 6Kva doładowania komputera w trybie online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Line Interactive G Tech Zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną 1KVA 5KVA
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|---|---|
| Nazwa handlowa | G-tech UPS |
Bezprzerwowy zasilacz UPS 1000VA G Tech z portem USB
| Pojemność: | 1000VA |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zasilacz 220 V G Tech UPS z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona przed przeładowaniem: | Tak |
|---|---|
| Wymiary: | 320 X 140 X 200 mm |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Jednofazowy zasilacz UPS PWM 110 V / 220 V Pełna ochrona z wbudowanym akumulatorem
| Miejsce pochodzenia:: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrona:: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |

