Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit online ups ] mecz 81 produkty.
Jednofazowe systemy bezprzerwowego zasilania o wysokiej częstotliwości 1-10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowe 1-10Kva Online High Frequency Ups bezprzerwowe systemy zasilania |
|---|---|
| Kolor: | opcjonalny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Jednofazowy 2KVA wysokiej częstotliwości zwiększa silny prąd ładowania dla akumulatorów o dużej pojemności
| Sposób montażu: | Ranga |
|---|---|
| materiał: | ABS / metal |
| Kolor: | Czarny |
Kontrolowane przez procesor wysokiej częstotliwości Online podnosi ochronę przed zwarciem w czystej fali sinusoidalnej
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
Ekran dotykowy w trybie online wysokiej częstotliwości 3 fazy
| Rodzaj akumulatora: | Bateria kwasowo-ołowiowa lub litowa |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD/ekran dotykowy |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy online 50/60 Hz Sprawność 95%.
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Pojemność: | 20kVA-200kVA |
| Nazwa produktu: | Modułowy UPS online |
Wysokiej częstotliwości 6kVA-10kVA LCD/LED Online Podtrzymanie bateryjne 220V
| Moc znamionowa: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Czas transferu: | 0 ms |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy do 8 jednostek z ochroną przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem i sprawnością 95%
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Niska częstotliwość 220 V LCD Online Uninterrupted Power Unit o wysokiej wydajności
| Efektywność: | 0,9 |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Wyświetlacz: | LCD |
Wysoka częstotliwość 1kVA-10kVA Zasilacz bezprzerwowy online z czasem transferu 0 ms
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
| Efektywność: | ≥95,5% |

