Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria litowa 100-240Vac DC Mini DC UPS 12V 18W Z POE i USB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
RS232 Trójfazowy zasilacz UPS IGBT DSP 300 kVA z podwójną konwersją
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Trójfazowe systemy UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP Systemy UPS z podwójną konwersją |
| Typ Baterii: | Uszczelniony kwas ołowiowy Bezobsługowy |
Jednofazowy zasilacz awaryjny 500VA 300W do domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS 240Vac
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS, czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Bezprzerwowy zasilacz Pure Sine Wave 600VA 1,5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Interaktywny system zasilania 1U 500W Line z akumulatorem LiFePO4
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LCD |
Akumulatory AGM Zmodyfikowany interaktywny zasilacz UPS z linią sinusoidalną 1200 VA 1500 VA
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Rodzaj: | UPS Line Interactive |
| Faza: | jednofazowy |
Zmodyfikowany interaktywny zasilacz UPS Sine Wave 500-3000VA Line dla domu
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Off-line UPS, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interaktywny UPS, UPS do zasilania domu |
| Faza: | Jednofazowy |
Sine Wave 650VA Line Interaktywny UPS Sterowany przez CPU tryb DC
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Luminous home ups, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, zwiększa zasilanie d |
| Faza: | Jednofazowy |

