Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system 7ah lead acid battery ] mecz 39 produkty.
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
nierozlana bateria kwasowo-ołowiowa do UPS, Telecom, systemu alarmowego i systemu solarnego
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 9ah z regulowanym zaworem do systemu Ups
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | approx. około. 2.5kg 2,5 kg |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Podwójnie uszczelniony regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V VRLA
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Kwas ołowiowy o głębokim cyklu 2 V 2V 300 A 400 AH Falownik Agm Z Miedzianym Zaciskiem
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |
2.05kg weight 12v vrla sealed sulfuric acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |

