Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system 7ah lead acid battery ] mecz 39 produkty.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Pojemność baterii 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Częstotliwość: | 50/60HZ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
7AH/9AH/12AH/18AH Pojemność akumulatora Modularny typ UPS 220V PWM UPS
| Pojemność akumulatora: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Czas transferu: | ≤10 ms |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
Niezawodne urządzenia Pwm Ups z wyjściem i wejściem 50 Hz/60 Hz
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Rodzaj: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wyjścia: | 50 Hz/60 Hz |
2KVA Sinusoida zwiększa rezerwę akumulatora z zabezpieczeniem przed zwarciem przeciążeniowym
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS o mocy 1KVA-5KVA Pure Sine Wave Line Interactive
| Nazwa produktu: | UPS Line Interactive |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Materiał: | psychiczny |
2 Kontrolowane CPU Procesor 1KVA Pure Sine Wave Home Ups przepięcie
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS 2KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |
USB RS232 RJ45 Zasilacz czystej fali sinusoidalnej 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Czas transferu ≤ 10 ms Inwerter fal sinusów z ochroną przed nadciśnieniem
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Czas transferu: | ≤10 ms |

