Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system 7ah lead acid battery ] mecz 39 produkty.
Akumulator kwasowo-ołowiowy terminala F1 12v 7ah do systemu Ups
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.1Kg 2,1 kg |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
Wysokiej wydajności zapieczętowana bateria o głębokim cyklu kwasu ołowiowego dla systemu UPS
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
| Napięcie na jednostkę: | 12 |
12V 7Ah VRLA regulowany akumulator ołowiano-kwasowy
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
|---|---|
| Pojemność: | 7 Ah |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Nierozpuszczalny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją VRLA 7 Ah
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
Nierozpuszczalny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją VRLA zasilacza UPS 12 V
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Szczelne akumulatory kwasowo-ołowiowe z regulacją zaworową 12v 7ah dla telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
regulowany zaworem szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 7ah do telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |

