Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system 7ah lead acid battery ] mecz 39 produkty.
Zasilacz awaryjny systemu UPS 7AH 9AH 12AH 18AH Pojemność baterii
| Pojemność baterii: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Typ: | zasilacz PWM |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Głęboko obiegowy panel słoneczny Bateria GEL, akumulator o pojemności 65-200 Ah do układu słonecznego
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |
Udostępnij Akumulator żelowy AGM bezobsługowy 12V200AH
| Capacity: | 200AH |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Application: | UPS, Wind solar energy system,Telecommunication Equipment |
Akumulator żelowy 12 V kwasowo-ołowiowy do UPS, Telecom, systemu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
POS Machine 1500VA USB RJ45 RJ11 Zmodyfikowany zasilacz sinusoidalny
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
Górne gniazda 800VA 1000VA 1500VA Linia USB Interaktywny UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
1.5KVA 24VDC Online interaktywny zasilacz UPS 45-65Hz do sieci komputerowej
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Zwarcie, przeładowanie akumulatora, przeładowanie, przeciążenie |
| waga: | 4,8–17,3 kg |
LCD LED Line Interactive UPS 1000va 2 ~ 6ms Czas transferu 93% wydajności AC
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Zwarcie, przeładowanie akumulatora, przeładowanie, przeciążenie |
| Czas transferu: | 2 ~ 6 ms (typowo), 10 ms (maks.) |

