Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups unit power supply ] mecz 157 produkty.
6KV Wyświetlacz wysokiej częstotliwości Zasilacz Online UPS Homage Ups Schemat obwodu
| Nazwa handlowa: | GTECH |
|---|---|
| Ochrona: | Ochrona przed przeładowaniem |
| Pojemność UPS: | 6KAV-10KVA |
Awaryjne źródło zasilania wysokiej częstotliwości Online zwiększa ochronę przed przeciążeniem o 10 kva
| Nazwa handlowa: | GTECH |
|---|---|
| Ochrona: | Ochrona przed przeładowaniem |
| Pojemność UPS: | 6KAV-10KVA |
Modułowy zasilacz UPS online do 8 jednostek Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Modularne podtrzymywanie zasilania UPS online z interfejsem komunikacyjnym RS232/RS485/SNMP
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Czysta fala sinusoidalna jednofazowa 6Kva doładowania komputera w trybie online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
12V24V48V LiFePO4 pakiet baterii 600*460*457mm klasy A do zasilania zapasowego
| Rozmiar baterii: | Standardowy/Niestandardowy |
|---|---|
| Gęstość energii: | / |
| Wymiar: | 600*460*457mm |
Długi Mini DC UPS 100V-240V Ekonomiczny bezprzerwowy sprzęt zasilający
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |

