Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups unit power supply ] mecz 157 produkty.
Online G Tech UPS wysokiej częstotliwości trójfazowy 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz Dla biura
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE/ROSH |
| FAZA: | TRÓJFAZOWY |
Line Interactive Dc Ups Zabezpieczenie przed zwarciem przeciążenia systemu 300VA 650VA 800VA
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Jednofazowy zmodyfikowany sinusoidalny 650 VA 800 VA 850 VA 1000 VA 1,2 kVA 1,5 kVA 2 kVA 3 kVA Line Interaktywny UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
1KVA 1,5 kVA Line Interactive UPS Zmodyfikowane automatyczne ładowanie sinusoidalne w metalowej plastikowej obudowie
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Współczynnik mocy wyjściowej UPS 1-10 kVA wysokiej częstotliwości online 0,9 Z wyświetlaczem LED / LCD
| Sposób montażu: | Ranga |
|---|---|
| materiał: | ABS / metal |
| Kolor: | Czarny |
Zwiększenie napięcia wejściowego 100-240 Vac Zasilanie rezerwowe Bateria litowa o dużej pojemności 40dB Hałas
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia
| Nazwa produktu: | Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Zastosowanie: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP UPS z podwójną konwersją
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP Zasilacz bezprzerwowy UPS o niskiej częstotliwości UPS z podwójną konwers |
Jednofazowy wysokiej częstotliwości UPS bezprzerwany 1KVA 1KW
| Nazwa produktu: | Jednofazowy wysokiej częstotliwości UPS bezprzerwany 1KVA 1KW |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Zastosowanie: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |

