Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups unit power supply ] mecz 157 produkty.
Komputerowy zasilacz awaryjny 65 Hz Lifepo4 z funkcją Avr
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Świadczenie usług OEM: | tak |
| Pokaz: | LED / LCD opcjonalnie |
Nieprzerwane zasilanie online o niskiej częstotliwości Komunikacja RS232/USB/SNMP
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Efektywność: | 1 |
Zasilacz bezprzerwowy o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną z ochroną przed przeciążeniem
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
Zasilacz awaryjny do komputera 650va, awans offline z funkcją Avr
| Miejsce pochodzenia:: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu:: | V-650 |
| Ochrony: | Napięcie |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
UPS kontrolowane przez procesor Zasilacz komputera Obudowa metalowa / plastikowa Typ górnych gniazd
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | DOPROWADZIŁO |
Falownik sinusoidalny o mocy 1500 W, falownik słoneczny sinusoidalny 45–65 Hz
| Materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Efektywność: | >=96% (tryb AC) |
Zasilacz awaryjny UPS z symulowaną falą sinusoidalną 360 W 600 VA
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa:: | G-Tech |
| Pokaz:: | LED / LCD opcjonalnie |
Wytrzymały mini UPS DC z długotrwałym zasilaniem awaryjnym z baterii, zapewniający stabilne zasilanie sprzętu medycznego i aparatury
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Ciągłe źródło zasilania PWM 50Hz 60Hz System awaryjny
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |

