Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups unit power supply ] mecz 157 produkty.
Jednofazowy 2KVA wysokiej częstotliwości zwiększa silny prąd ładowania dla akumulatorów o dużej pojemności
| Sposób montażu: | Ranga |
|---|---|
| materiał: | ABS / metal |
| Kolor: | Czarny |
G Tech 1KVA-5KVA Line-interactive zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną
| Materiał: | Psychiczny |
|---|---|
| Uchwyt: | Ranga |
| Kolor: | Czarny |
Sterowany CPU PWM UPS 1KVA Zapasowy falownik do routerów PC i POS
| Fazy: | Trójfazowy |
|---|---|
| Ochrony: | Przepięcie |
| aplikacji: | Sieci |
Trójfazowy zasilacz UPS G Tech 70 Hz
| Wniosek: | Transport, biuro, medyczna sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Faza: | Trzy fazy w trzech fazach |
1 Pc 12V UPS Offline Standby UPS do zasilania awaryjnego w domu
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa:: | G-Tech |
| Pokaz:: | LED / LCD opcjonalnie |
Wysoka kompatybilność Mini DC UPS 60 W 120 W 40dB Hałas z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Jednofazowy zasilacz UPS G Tech z automatycznym systemem kontroli 2 lata gwarancji
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Czas transferu: | Typowe 2-6 ms, maks. 10 ms |
| Wyświetlacz: | LCD / LED |
Multi Output Mini DC Ups Bateria 5V 9V 12V Przenośne UPS-y do kamery IP i modemu
| Rodzaj: | online |
|---|---|
| FAZA: | Jednofazowy |
| Zakres napięcia: | 100-240Vac |
Multi Output G Tech UPS Bateria litowa o dużej pojemności Przenośna online do kamery IP
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS Wysokowydajny akumulator litowy UPS Przenośne urządzenia sieciowe do kamery IP, modemu, |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
Wyświetlacz LCD G Tech UPS High Frequency Online 1KVA Jednofazowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
| Nazwa produktu: | Ceny 10kva w internecie rosną |
|---|---|
| Rodzaj: | online |
| Waga: | Dostosowane |

