Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups unit power supply ] mecz 157 produkty.
Obudowa metalowa / plastikowa Jednostka Zasilacz 300VA 650VA 800VA Sterowany procesorem
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240Vac lub 110/120Vac |
|---|---|
| Aplikacja:: | PC, router, procesor komunikacyjny do maszyn POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD dla opcjonalnych |
G Tech UPS Online Bezprzerwowe zasilanie jednofazowe z podwójną konwersją
| Mount Way: | Ranga |
|---|---|
| Materiał: | ABS/metal |
| Kolor: | Czarny |
PF0,9 Online G Tech Zasilacz UPS Czas transferu 0ms z podwójną konwersją
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | 1 kVA ~ 10 kVA (3:1) |
| Ochrona: | Niezrównoważone obciążenia |
10KVA Podwyższone zasilanie rezerwowe Jednofazowa czysta sinusoida bez baterii
| Nazwa produktu: | Ceny 10kva w internecie rosną |
|---|---|
| Rodzaj: | online |
| Waga: | Dostosowane |
Zasilanie bateryjne 600va do użytku domowego Certyfikat CE ROHS
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | No input file specified. |
| Ochrony: | Przepięcie |
Bezprzerwowe zasilanie UPS online o wysokiej częstotliwości 1KVA do 10KVA
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy 6KVA 10KVA UPS online o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Aplikacja: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Zasilacz UPS Line Interactive PWM
| Aplikacja: | PC, router, procesor komunikacyjny POS, produkty przemysłowe |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LED lub LCD opcjonalnie |
| Nazwa produktu: | Line Interactive UPS, zasilacz UPS do domu, microtek home UPS |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy online 50/60 Hz Sprawność 95%.
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Pojemność: | 20kVA-200kVA |
| Nazwa produktu: | Modułowy UPS online |
Sprawność 95% Modułowy zasilacz ciągły Równoległy do 8 jednostek Częstotliwość 50/60 Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |

