Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ efficiency high frequency ups ] mecz 139 produkty.
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Ładowarka Inwerter mocy
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
Ładowarka MPPT 5KW falownik sinusoidalny do użytku domowego
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Wynik: | 220V / 230V / 240VAC |
| kolor: | Dostosowane |
1000W 2KW 3KW 6KW Falownik czystej sinusoidy, do użytku domowego, ze sterownikiem MPPT Solar, PWM, maksymalny prąd ładowarki 60A, LCD
| materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Pokaz: | LCD |
Seria 5 Kva AVR, stabilizator regulatora napięcia do lodówki i zamrażarki
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | AVR-A |
| Fazy: | Jednofazowy |
Typ przekaźnika LED Stabilizator elektryczny z serii AVR do domu z ochroną przed i za niskim napięciem
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | AVR-A |
| Fazy: | Jednofazowy |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W inwerter czystej fali sinusoidalnej
| Nazwa produktu: | 230Vac SERIA MPS 2000W Falownik sinusoidalny, falownik solarny, falownik domowy |
|---|---|
| Wydajność: | > = 96% (tryb AC) |
| Częstotliwość wejściowa: | 45–65 Hz |
Alarm niskiego napięcia Generator falownika z wentylatorem chłodzącym
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-25 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Czas transferu ≤ 10 ms Inwerter fal sinusów z ochroną przed nadciśnieniem
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Czas transferu: | ≤10 ms |
Falownik solarny Hybird 1000W-12000W z kontrolerem ładowania słonecznego MPPT
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| WYJŚCIE: | Wyjście AC |
2100W Falownik mocy 3500A Seria PIV o przedłużonej żywotności
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |

