Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
Alumium Solar Inverter 100 Ah Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, zasilanie rezerwowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy o długim cyklu życia Maksymalny prąd ładowania 100 A
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
Inwerter litowo-jonowy 4kw Off Grid Solar z akumulatorem LiFePO4
| Nazwa produktu: | System zasilania energią słoneczną, falownik z akumulatorem LiFePO4, ogniwa litowo-jonowe |
|---|---|
| Podanie: | AGD, magazyn energii, system solarny |
| Moc znamionowa: | 4kw / 6kw |
Falownik do magazynowania energii poza siecią z akumulatorem LiFePO4
| Nazwa produktu: | System magazynowania energii poza siecią, falownik mocy z akumulatorem LiFePO4 |
|---|---|
| Podanie: | AGD, magazyn energii, system solarny |
| Moc znamionowa: | 4kw / 6kw |
3000-krotny cykl 3,2v 200ah zapasowa bateria LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Bateria litowo-jonowa o dużej pojemności 3,2 V zasilana z akumulatora LiFePO4 |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
Akumulator UPS Solar 12V 9ah Lifepo4 do magazynowania energii
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4). |
|---|---|
| Moc: | 12V 9ah |
| Typ Baterii: | Akumulator LiFePO4 |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12,8 V 12 Ah z głębokim cyklem do wymiany systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 12AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
LFP 12V 50Ah Litowo-żelazofosforanowy Bezobsługowy akumulator do EV / Telecom
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |

