Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy OEM 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Energia: | 1200 Wh |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator LiFePO4 OEM 100A z normą IEC62619 UN38.3 MSDS CE
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
Akumulator 12V 100AH LFP 5000 cykli życia niezawodny i trwały
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
Długotrwały i wydajny zestaw akumulatorów LFP z 12V24V48V do przechowywania energii w domu
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
Plastikowa bateria litowo-jonowa LiFePO4 3,2 V 30 Ah
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 30ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
Zwiększ potencjał energetyczny dzięki LiFePO4-baterii klasy A i optymalnej wadze baterii
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Waga baterii: | / |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Aplikacja: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100ah |
| Życie rowerowe: | 6000 razy |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 40 Ah, akumulator LFP Lifepo4 o głębokim cyklu
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator litowo-jonowy 12,8 V 24 Ah Safety E Bike do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 24AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |

