Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
Przenośny zestaw zasilający Lifepo4 300 Ah, ogniwa litowe do pojazdów elektrycznych
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
3000 razy bateria litowa Fe Po4, 12 woltowa bateria fosforanu litowo-żelazowego z Bestar
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack do przechowywania energii w domu
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
Układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania ener
| Model: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Impedancja wewnętrzna: | ≤45mΩ |
| Oczekiwany cykl życia: | Okrągłe 6000 cykli przy 100% DOD, 1C przy 25 ℃ |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |
Bateria litowa 12,8 V 10 Ah Lifep04 z powłoką aluminiową
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V10Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforowy o pojemności 200Ah
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, LCD) |
| Klasa: | A |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy 2400WH Maksymalny prąd ładowania 100A
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 A 4800 WH Magazyn energii o dużej pojemności
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Energia: | 4800 Wh |

