Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
100Ah Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100A Maksymalny prąd ładowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o pojemności 100 Ah Maksymalny prąd ładowania 100 A Cykl życia 5000 razy
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Energia: | 2400 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Alumium 100Ah 48V Lifepo4 Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Podanie: | Falownik słoneczny, telekomunikacja, energia słoneczna, moc rezerwowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
6kw Elektrownia słoneczna Power Inverter z akumulatorem LiFePO4
| Nazwa produktu: | Elektrownia słoneczna, falownik solarny z baterią LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | AGD, magazynowanie energii, system zasilania energią słoneczną |
| Moc znamionowa: | 4kw/6kw |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
Standardowa bateria litowa 3U 48V 100Ah dla UPS i Inwerterów
| Ogniwo baterii: | 3,2 V 100 Ah |
|---|---|
| Cykle życia: | 5000 cykli @25°C 80%DOD |
| Energia nominalna: | 4,8 kWh |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Aplikacja: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100ah |
| Życie rowerowe: | 6000 razy |

