Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
3000-krotny cykl 12,8 V 9AH bateria litowa UPS lifepo4
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
Deep Cycle Lifepo4 89,6 Wh 12,8 V 6AH akumulator kwasowo-ołowiowy
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Pochodzenie: | Chiny |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Dostosowywalna bateria LiFePO4 do różnych zastosowań Wysoka gęstość energii i wydłużony okres życia
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wielkość: | 229mm*138mm*208mm |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kolor: | Fakultatywny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ baterii: | Zestaw akumulatorów LifePO4 51,2 V |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy z powłoką aluminiową 24 V 100 Ah 3 lata gwarancji
| Aplikacja: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
System magazynowania energii słonecznej 48V 100Ah LiFePO4 Bateria Telecom Kopia zapasowa stacji bazowej
| Zastosowanie: | Energia słoneczna, telekomunikacja, wózki golfowe itp |
|---|---|
| Pojemność: | 4800 Wh |
| Szybkość ładowania: | 1C |
36V 100Ah Litium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart Bateria LFP
| Maksymalny prąd ładowania: | 60A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 36V/48V/72V |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Pakiet ogniw LiFePO4 3,2 V z zakresem temperatur roboczych od -20 ℃ do 65 ℃
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie odcięcia rozładowania: | 2,5 (0℃) 2,0 (-20℃) |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 Ah LiFePO4 3000 razy cykl życia
| Napięcie wyjściowe: | 12 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Cykl życiowy: | 3000 RAZY |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Akumulator LiFePO4 100 Ah 5000 cykli życia 3 lata gwarancji
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |

