Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
Akumulator Lifepo4 48V 100AH, Dostawcy akumulatorów Lifepo4
| Kolor: | opcjonalny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Akumulator Lifepo4 48 V |
Alumium Shell 1U 2U 5U 48V 100AH Akumulator Lifepo4
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
Akumulator LiFePO4 12,8 V 18,75 Ah 75000 mAh 240 Wh
| Aplikacja: | Magazynowanie energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia Zasilanie bateryjne LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | >2000 razy |
Wytrzymały akumulator Lifepo4 o mocy 48 V Niezawodny lekki 100Ah
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowy: | 100A |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
Długotrwałe przenośne źródło zasilania serii G-Tech PPS z zestawem baterii LiFePO4 Czas trwania cyklu 2000 Waga 12 kg przyjazna dla środowiska
| Rodzaj: | Zestaw akumulatorów LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Czas trwania cyklu: | >2000 |
Akumulator F2 12,8 V 7AH 9AH LiFePO4
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
Kompaktny i trwały zestaw baterii LiFePO4 z serii G-Tech ESS do magazynowania energii w przemyśle i handlu
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 15 lat |
| Wielkość: | 1900 mm * 2100 mm * 1330 mm |
Akumulator Lifepo4 48 V 100 Ah (5 kWh).
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Zastosowania o dużej wytrzymałości 12V Akumulator LiFePO4 - Oczekiwana żywotność cyklu od -20°C do 60°C: około 6
| Case: | ABS |
|---|---|
| Storage Type: | -20~45℃(-4~113℉) |
| Waterproof Standard: | IP65 |
Akumulator LiFePO4 100 Ah z 3-letnią gwarancją i maksymalnym prądem ładowania 100 A
| Energia: | 4800 Wh |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Pojemność: | 100 Ah |

