Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
Sprzedam akumulator LiFePO4 o pojemności 100Ah
| Napięcie: | 3,2 V |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
Zestaw baterii LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 Żywotność cyklu dla zastosowań ciężkich
| Energia: | 2400 Wh |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Standardowy wyświetlacz Bluetooth LiFePO4 z akumulatorem z wydajnością i bez sieci
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Rodzaj: | LIFEPO4 |
lekki akumulator 12V 100Ah LiFePO4 z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Energia: | 1200 Wh |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 5000 cykli życia 100A Maksymalny prąd ładowania
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Energia: | 1200 Wh |
Zestaw baterii Lifepo4 5kwh do magazynowania energii słonecznej
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
Bezpieczny chemicznie akumulator LiFePO4 do magazynowania energii słonecznej w zastosowaniach solarnych
| Application: | Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity Options: | 200Ah and 300Ah |
| Cycle Life: | Long cycle life |
Akumulator Alumium Shell 3.2v 50ah LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 50ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
Akumulator 1200WH LiFePO4 Wysoka pojemność energetyczna do długotrwałego użytkowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Wysokowydajny akumulator 48V100Ah LiFePO4, duża pojemność, niska waga
| Gwarancja: | 3-5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Zakres temperatury pracy: | -20℃~65℃ |

